2000 postów na blogu !!!

No i stało się. Blog "Dante fun" dobił do 2000 postów.
Nie wiem czy to dużo, czy mało, ale jestem z siebie dumny. Ten wynik udało się osiągnąć tylko i wyłącznie dlatego, że miałem dla kogo pisać.
Chociaż przyznam szczerze, że na samym początku robiłem to tylko dla siebie. Zbierałem dowcipy, obrazki i śmieszne filmy po to, żeby kiedyś samemu, od czasu do czasu, pośmiać się z nich jeszcze raz.
Potem okazało się, że oprócz mnie zagląda tu ktoś jeszcze. Bardzo mnie to podbudowało.
I właśnie wtedy zrozumiałem, że prowadzenie tego bloga stało się moją kolejną pasją.
Pierwszego posta napisałem 4 czerwca 2009 w przeddzień moich urodzin. To już prawie dwa lata, a mi się jeszcze nie odechciało ;)

Od początku swojego istnienia blog zmieniał swój wizerunek kilkukrotnie. Z każdą zmianą dochodziły nowe funkcjonalności, albo usuwałem te, które się nie sprawdziły lub opóźniały wyświetlanie strony.
Zmieniała się też treść materiałów. Na początku chciałem rozweselać, ale z czasem zacząłem publikować ciekawostki ze świata, troszkę sztuki (zwłaszcza kreatywnej i oryginalnej). Zaczęły pojawiać się stałe cykle takie jak "Garść inspiracji", czy "Garść zmysłowości". Szczególnie te drugie cieszą się dużą oglądalnością.

Na blogu nigdy nie było płatnych reklam i prawdopodobnie nie będzie. Z bardzo prostej przyczyny... Sam ich nie lubię i nie mam na celu zarabiania na blogu. Poza tym, nie chce się obligować do zamieszczania treści, bo wtedy może mi się zwyczajnie odechcieć. A tego raczej bym nie chciał.

A co będzie?
Od początku wszelkie materiały były wybierane bardzo subiektywnie. Jak mi się coś podoba to publikuje. I tak pewnie już zostanie.

Bardzo dziękuję moim czytelnikom za to, że jesteście i życzę sobie i Wam kolejnych tysięcy postów.
Miłego czytania.
dante

3 komentarze:

 1. Gratulacje! Faje są zwłaszcza dowcipy, które zamieszczasz, bo nie są to odgrzewane suchary, ale duża część, których nie znałem. Tylko pytanie, dlaczego kiedyś były w formie tekstowej, a teraz są prezentowane jako obrazki?!?!? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z bardzo prostej przyczyny. Marketing ;)
  Na czasie są serwisy, które bazują na publikowaniu obrazków. Dzięki temu zabiegowi oglądalność zwiększyła się kilkukrotnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie ciesze sie ze nie rzuciles tego w diably ;P tylko dalej prowadzisz to. :)
  Od kiedy wlasnie znalazlam ta strone, to prawie codzinnie wchodze i sobie czytam ;D nie zebym sie chwalila ;P

  zycze powodzenia i wytrwalosci ;D

  OdpowiedzUsuń